OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Supershoot - Serie A

Ponuka z 1. ligy sa neodmieta. Presne toto si povedal David Luiz, ktorý nabral smer FC Inter Mediolan. "V Janove som bol šťastný, ale vždy som túžil hrať prvú ligu, navyše keď sa ozval tím ako je Inter, vicemajster krajiny". Poľský manažér hľadá stratenú formu z minulej sezóny a posila do obrany vo forme Luiza by mohla sláviť úspech

Derby zápas

Derby sa dnes odohralov 2. A lige. U.C. Samdporia privítal momentálneho lídra Sampdoriu. Zápas bol mimoriadne vyrovnaný ako sa na derby patrí. Skóre otvoril v 16. minúte Areniello strelou do ľavého rohu brány. V 28. minúte sa zranil hosťujúci obranca Stepan Aisenyev a nahradil ho Silvio Savino. Na druhý gól sa čakalo až do 73. minúty kedy Buono pohotovo vypálil a uzavrel skóre duelu na 0:2.

Boj o postup

O nič sme neprišli ani v 2. C lige. V súboji o postup sa pobili domáci tím FC Chelsea JANOV a hosťujúci Acrobatic Club Petrona. Hostia nastúpili zo zabezpečenej obrany a totálnym betónom sa snažili uchmatnúť domácim aspoň bod. Uvodná šanca Meirelesa skončil úplne mimo brány. V 44. minúte sme videli priam zápasnícky chmat a hostia dohrávali bez Bertholda Bendoneho. V 61. minúte sa zranil Rio Ferdinand a na jeho miesto nastúpil Carles Puyol a domáci prešli na pressing. Šok však nastal pre domácich 12 tisíc divákov v 72. minúte Theop Bouras nekomromisne skóroval. Kedže další gól už nepadol, hostia prekvapivo zvíťazili 0:1 !

Domáci hnali svojich dopredu, no neúspešne

Prestupy

Útočník Pompeo Hess z Trevisa (II.A) do poľských Zlotych Piaskov

Francis Lund už nieje hráčom Sampdorie (II.A). Klub do dnes uvoľnil do slovenského tímu Zbudské Dlhé

Treviso (II.A) sa posilnilo o brazílskeho bránkára Marcia Sandersona z 1. FC Liverpool za viac ako 6 miliónov €

Noach Later je novou posilou Udinese Calcio (II.C). Dánsky stredopoliar prestupuje z 2. brazíslej ligy za 40 miliónov €

Treviso (II.A) dnes ulovilo zo Slovenska krídelníka Juraja Gabrijana, kluby sa dohodli na odstupnom 15.000.000 €